Aryanic
  • فراخوان مقاله
  • المپیاد دانشجویان دانشگاه
  • ملاقات هفتگی با ریاست دانشگاه
  • نشریه مهارت کارآفرینی
  • کانال تلگرام دانشگاه علمی کاربردی لرستان
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > آغاز پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی لرستان پذیرش تا 9مرداد ادامه دارد

 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی لرستان پذیرش تا 9مرداد ادامه دارد

آغاز پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی لرستان پذیرش تا 9مرداد ادامه دارد

 

پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای بدون  آزمون ورودی  دانشگاه جامع علمی کاربردی، از روز دوشنبه دوم مرداد ماه آغاز و تا نُهم ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی لرستان، سعید فرح‌بخش با اعلام این خبر گفت: این دانشگاه در گروه های آموزشی صنعت، کشاورزی، خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر، در100کد رشته و 171 کد رشته محل برای تحصیل در ۲7 مرکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت پذیرش می‌نماید.

رئیس دانشگاه علمی‌کاربردی ادامه داد: در پذیرش مذکور، دانشگاه علمی کاربردی لرستان، ظرفیت پذیرش 12 هزار و 800 نفر دانشجو را دارد.

وی افزود: ثبت نام دوره های مذکور به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و داوطلبان می توانند به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس الکترونیکی www.sanjesh.org مراجعه و پس از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: پذیرش دانشجو در هر یك از كدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل كل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی كاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

رئیس دانشگاه علمی‌کاربردی لرستان افزود: دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا سی‌و یکم شهریورماه سال جاری موفق به اخذ مدرک دیپلم شوند، مجاز به شرکت در این پذیرش خواهند بود.


١١:٣٧ - سه شنبه ٣ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٤٨٢    /    تعداد نمایش : ١٣٩